GDZIE KUPIĆ

  • Brak sugerowanych wyników, ponieważ pole wyszukiwania jest puste.
  • Brak sugerowanych wyników, ponieważ pole wyszukiwania jest puste.
Ulga dla skóry wrażliwej i problematycznej

Tworzymy dermokosmetyki do pielęgnacji skóry alergicznej, nadreaktywnej i problematycznej,

których delikatność musi iść w parze ze skutecznością. W opracowywaniu naszych produktów najważniejszą rolę odgrywa nauka. Przenosimy do świata marki wiedzę z dziedziny leczenia i prewencji chorób skóry. Stawiamy na rzetelne i wiarygodne badania.

 

Dermokosmetyki DERMEDIC powstają w nowoczesnych laboratoriach dzięki wspólnej pracy naukowców, dermatologów i technologów. Nasza idea zapewnienia maksymalnej skuteczności preparatów przy zachowaniu jak najlepszej tolerancji dla skóry najbardziej wymagających użytkowników urzeczywistnia się w każdym produkcie DERMEDIC — już od 1. dnia życia.

Projekt bez nazwy (6)

DOŚWIADCZENIE I WIEDZA

 

Dermokosmetyki DERMEDIC to codzienna pielęgnacja skóry wrażliwej i nadwrażliwej. Polecane są jako wsparcie podczas terapii schorzeń skóry, a także w stanie remisji, skutecznie wydłużając ten okres. Zaufanie dermatologów i farmaceutów zdobywamy dzięki prowadzonym nieustannie badaniom klinicznym nad produktami oraz skutecznym rozwiązaniom technologicznym chronionym patentami.

 

ULGA DLA SKÓRY NADREAKTYWNEJ I WRAŻLIWEJ 

FARMACEUTYCZNE
WARUNKI PRODUKCJI

Produkcja w firmie Biogened spełnia standard norm GMP
(Good Manufacturing Practice – Dobra Praktyka Wytwarzania).


GMP w wytwarzaniu kosmetyków to zbiór działań, metod i procedur
zapewniających najwyższą z możliwych jakość produkcji. GMP pierwotnie
wywodzi się z farmacji, a ponieważ producent dermokosmetyków DERMEDIC
to firma farmaceutyczna z łatwością została wdrożona także w procesie ich
powstawania. GMP to ścisły nadzór i odpowiedzialność na każdym etapie
procesu technologicznego, od zaopatrzenia w surowce, poprzez
magazynowanie, produkcję, pakowanie, znakowanie, aż do składowania
i dystrybucję do aptek, co gwarantuje konsumentom komfort i pewność
co do najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa wytworzonego produktu.

Group 200 (2)-1

sign

Dermedic produkowany jest według standardu norm GMP (Good Manufacturing Practice – Dobra Praktyka Wytwarzania).

GMP w wytwarzaniu kosmetyków to zbiór działań, metod i procedurzapewniających najwyższą z możliwych jakość produkcji. GMP pierwotniewywodzi się z farmacji, a ponieważ producent dermokosmetyków DERMEDICto firma farmaceutyczna z łatwością została wdrożona także w procesie ichpowstawania. GMP to ścisły nadzór i odpowiedzialność na każdym etapieprocesu technologicznego, od zaopatrzenia w surowce, poprzezmagazynowanie, produkcję, pakowanie, znakowanie, aż do składowaniai dystrybucję do aptek, co gwarantuje konsumentom komfort i pewnośćco do najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa wytworzonego produktu.

Group 2788

W DERMEDIC korzystamy z bogactwa natury świadomie i odpowiedzialnie, stosując w recepturach dermokosmetyków niskozmineralizowaną, krystalicznie czystą wodę hipertermalną, wydobywaną w centrum Europy. Dlaczego jest to ważne? Woda termalna o wyjątkowej, hipotonicznej budowie i składzie bogatym w krzem ma nadzwyczaj korzystny wpływ na skórę, zwłaszcza wrażliwą i nadreaktywną. Komponenty produktów zawsze dobieramy z poszanowaniem środowiska naturalnego. Natura nas inspiruje, zawsze łączymy jej bogactwo ze zdobyczami nauki.

 

WODA TERMALNA

897A5889 DSC_3886

REKOMENDACJE SPECJALISTÓW

 

Dermokosmetyki DERMEDIC wspierają działania dermatologów w kierunku przywrócenia odpowiedniego funkcjonowania skóry, wobec czego poddane są wysokim oczekiwaniom specjalistów co do skutecznego działania. Potwierdzenie zaufania do marki to szerokie rekomendacje zarówno dermatologów jak i pediatrów. Dodatkowe rekomendacje specjalistów oraz niezależnych instytucji badawczych są dla nas potwierdzeniem uznania dla marki.

 

Projekt bez nazwy (36)

Ekspert DERMEDIC

dr n. med, w Katedrze i Klinice Dermatologii WUM

Leszek Blicharz

Projekt bez nazwy (7)

OBSERWUJ NAS