GDZIE KUPIĆ

  • Brak sugerowanych wyników, ponieważ pole wyszukiwania jest puste.
  • Brak sugerowanych wyników, ponieważ pole wyszukiwania jest puste.

Na co zwracać uwagę wybierając produkty dla maluszka?

Delikatność skóry niemowlaka sprawia, że jest ona bardziej podatna na działanie czynników zewnętrznych. Sprawdź jakie aspekty powinny kierować naszym wyborem, aby zapewnić nie tylko piękną, ale przede wszystkim świadomą pielęgnację dla naszych maluszków.

Na co zwracać uwagę wybierając produkty dla maluszka?

Przede wszystkim, kosmetyk musi spełniać najwyższe standardy – być bezpieczny i skuteczny. Do pielęgnacji skóry noworodka zaleca się emolienty, czyli preparaty o właściwościach zarówno nawilżających jak i natłuszczających. Kosmetyki Dermedic Baby ze względu na swój specjalistyczny skład zapewniają skórze maksymalne bezpieczeństwo i mogą być stosowane już od 1 dnia życia.

PROVEN EFFICACY (1) blog foto małe (4)

Najpierw Łagodne oczyszczanie

Kremowy żel do mycia spełni oczekiwania wymagającej skóry Twojego dziecka. Jest delikatny,nie zawiera mydła i nie szczypie w oczy a zawartość wody termalnej ukoi podrażnienia i poprawi kondycję nawet wyjątkowo wysuszonej skóry.

Teraz czas na pielęgnację twarzy i ciała

Do codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry dziecka proponujemy Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy skóry, który działa przeciwzapalnie i przeciwświądowo. Długotrwale nawilża a także działa kojąco, wzmacniając naturalną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi (np. alergenami).

Do pielęgnacji szczególnie suchej i wrażliwej skóry zarówno ciała jak i twarzy Twojego dziecka zalecamy Masło intensywnie natłuszczające. Preparat zapewnia fizjologiczną równowagę mikrobiologiczną skóry, łagodzi świąd.

PROVEN EFFICACY blog foto małe (2)

OBSERWUJ NAS